Een volledig nieuw productassortiment op basis van aquafaba (eiwitvervanger), purees van groenten en fruit op één sterkte, kant-en-klare peulvruchten en andere producten, zal beschikbaar worden gemaakt voor voedselproducenten en voedingsprofessionals over de hele wereld.
We maken onze producten door het eetbare deel van het hele fruit of de hele groente te pureren, zonder het sap of de vezels te verwijderen.
Op basis van deze ingrediënten kan COROOS smakelijke, gezonde, plantaardige producten leveren, zoals alternatieven voor zuivel, vleesvervangers, hummus, soepen, sauzen, purees, smoothies, dranken en nog veel meer.
Wat eet je als het licht uitvalt, de inductieplaat niet werkt en de supermarktkoeling op tilt slaat?